Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Niezwykły gość


Wpis dodał(a) Kamilla Joanna
9 miesięcy temu, wyświetleń 134


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Kamilla Konobrocka

W poniedziałek 25.09.2023r. dzieci z grupy Tygryski z Przedszkola Miejskiego nr 34 im Kubusia Puchatka w Gliwicach doświadczyły wizyty niezwykłego gościa- spotkania z bardzo przyjazną i przesympatyczną jaszczurką Agamą Brodatą.        Dzieci dowiedziały się w jakim klimacie żyją te jaszczurki, co jedzą, jakie mają przyzwyczajenia i jak należy się nimi właściwie opiekować. Największą atrakcją dla dzieci było głaskanie małej jaszczurki oraz trzymanie jej na rękach. Na koniec odbyła się sesja fotograficzna dzieci z jaszczurką. Spotkanie dzieci z tym egzotycznym zwierzątkiem wywołało u dzieci radość i uśmiech na buziach. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę i nowe doświadczenie. 

Bliżej Pieska

Podczas realizacji projektu dzieci będą mogły nieść pomoc potrzebującym zwierzakom oraz nauczą się właściwego zachowania wobec nich.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Kamilla JoannaWyślij wiadomość
do Kamilla Joanna

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Kamilla Joanna

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka