Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Koncertowy dobry gest


Wpis dodał(a) Kamilla Joanna
rok temu, wyświetleń 162


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Kamilla Konobrocka

Dzieci z Przedszkola nr 34 im. Kubusia Puchatka mieszczącego się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9 w Gliwicach przyłączyły się do projektu edukacyjnego Koncertowy Dobry Gest. W ramach tego projektu podczas jednych z zajęć edukacyjnych dowiedziały się jak należy dbać o zwierzęta i wraz ze swoimi rodzicami przyłączyły się do zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Bytomiu. 


Zobacz wszystkie wpisy
od Kamilla JoannaWyślij wiadomość
do Kamilla Joanna

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

bliżej MAX nowość

Nieograniczony dostęp do scenariuszy, filmów oraz piosenek. Bliżej MAX łączy wszystkie nasze usługi w jeden wygodny i tani abonament! Subskrybując bliżej MAX, otrzymujesz także 10 pobrań, które możesz użyć do dowolnych pomocy dydaktycznych ze strony www.blizejprzedszkola.pl 


Komentarze

Wyślij wiadomość do Kamilla Joanna

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka