Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Samorządowe Przedszkole nr 1 w Krakowie


Wpis dodał(a) Małgorzata Gwożdzińska
6 miesięcy temu, wyświetleń 151


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Dzieci w grupie 5- atków wzięły udział w projekcie edukacyjnym "Na tropie liter". Zajęcia, dzięki ciekawej tematyce oraz bogatej szacie graficznej, cechowały się bardzo dużym zainteresowanem. Dzieci z zaangażowanie odkrywały nazwy czy to zwierząt żyjących w morzch, oceanach, czy zamieszkujących daleką północ czy zwierząt wiejskich. O dużym zainteresowaniu ze strony dzieci świdczy fakt, iż dzieci bardzo często wracały do zajęć, prosząc o ponowne ich przeprowadzenie oraz fakt, iż nazwy poszczególnych zwierząt zostały przez nich doskonale zapamietane. Dzieki udziałowi w tym projekcie nasze dzieciaki weszły w świat liter w sposób bardzo przyjemny,  a - co chyba najważniejsze - zainteresowanie to przekłada się na kolejne zabawy w świecie liter i wyrazów, dzięki którym dzieci utrwalają umiejętności zdobyte poprzez udział w tym projekcie. 

Na tropie liter

To wspólna nazwa dla sześciu „małych” projektów (działań/zabaw/zajęć), które mają za zadanie POPRZEZ ZABAWĘ wspomagać w przygotowaniu do nauki czytania i pisania w przedszkolu.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Małgorzata GwożdzińskaWyślij wiadomość
do Małgorzata Gwożdzińska

Komentarze

Wyślij wiadomość do Małgorzata Gwożdzińska