Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Społeczność

Miejsce na to, by zainspirować. Siebie i innych. Wieści z życia przedszkoli, konkursy, odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Leśne Skrzaty "na tropie liter"


Wpis dodał(a) Barbara Urbańczyk
7 miesięcy temu, wyświetleń 235


Wpis został sprawdzony przez moderatora

Leśne Skrzaty w Świecie Liter :-) Czym wyróżniają się dzieci?! Uwielbiają odkrywać świat i uczyć się czegoś nowego! I tym razem nie było inaczej :-)  Realizacja projektu „Na Tropie Liter” odbywała się cały rok.  Dzieci mogły bawić się „literkami” na podstawie bliżejprzedszkolnych tematów, tj. W wodzie, W lesie, W krainie lodu, W powietrzu, Pracowite zajączki, Kosmos. 

Dzieci były bardzo zadowolone z przeprowadzonych zajęć/zabaw. Starsze dzieci próbowały same tworzyć zabawy, a młodsze oczywiście mogły liczyć na pomoc starszego kolegi.  Dopełnieniem projektu były wyjścia do biblioteki, jak również goszczenie najbliższych w celu kształtowania zainteresowań książką, a tym samym czytaniem i pisaniem.  Na koniec realizacji projektu, każde dziecko otrzymało wspaniały dyplom i medal :-)

 

 

"Tęcza" Niepubliczne Przedszkole

Na tropie liter

To wspólna nazwa dla sześciu „małych” projektów (działań/zabaw/zajęć), które mają za zadanie POPRZEZ ZABAWĘ wspomagać w przygotowaniu do nauki czytania i pisania w przedszkolu.


Strona projektu


Zobacz wszystkie wpisy
od Barbara UrbańczykWyślij wiadomość
do Barbara Urbańczyk

Komentarze

Wyślij wiadomość do Barbara Urbańczyk