Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
więcej informacji: Ania Kołodziej, tel. 12 631 04 10 wew. 107 (w godz. 8:00-15:00)
Projekt zakończony

O projekcie

NA TROPIE LICZB / NA TROPIE LITER
bliżejprzedszkolne projekty edukacyjne

Projekt zakończony

NA TROPIE LICZB

To wspólna nazwa dla sześciu „małych” projektów (działań/zabaw/zajęć), które mają za zadanie POPRZEZ ZABAWĘ wspomagać realizację celów edukacji matematycznej w przedszkolu.

Zobacz więcej

NA TROPIE LITER

To wspólna nazwa dla sześciu „małych” projektów (działań/zabaw/zajęć), które mają za zadanie POPRZEZ ZABAWĘ wspomagać w przygotowaniu do nauki czytania i pisania w przedszkolu.

Zobacz więcej
Projekty zaplanowane zostały do realizacji w terminie od 27 września 2018 roku do 19 sierpnia 2019 roku.

Zasady są proste!

  • Zrealizuj zajęcia na zaproponowane przez nas tematy (z każdego projektu przewidzieliśmy po sześć tematów)
  • Skorzystaj z naszych materiałów pomocniczych: zabaw, pomocy dydaktycznych publikowanych na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA w wydaniach od numeru 6.2018 z materiałami na wrzesień do numeru 5.2019 z materiałami na czerwiec i/lub publikowanych przez nauczycieli na naszej facebookowej grupie: zobacz
  • Dziel się relacjami i zdobądź certyfikaty zaświadczające udział w projektach

Za udział w projekcie

Nagradzaj dzieci odznakami-medalami i dyplomikami – dla przedszkolaków przygotowaliśmy książeczkę, w której mogą zebrać aż 12 naklejek-medali (po jednej z każdego tematu) oraz 2 dyplomy, potwierdzające udział w projekcie NA TROPIE LICZB oraz NA TROPIE LITER.
Odbieraj certyfikaty potwierdzające przeprowadzenie zajęć – dla nauczycieli przygotowaliśmy 2 certyfikaty, potwierdzające udział w projekcie NA TROPIE LICZB oraz NA TROPIE LITER

Zapraszamy do wspólnej zabawy!