Wizytówka i papier firmowy przedszkola (identyfikacja wizualna placówki przedszkolnej)

Wojciech Wolak   Czerwiec 2011

Wizytówka towarzyszy chwilom nawiązywania znajomości, stając się elementem konwenansu. Wręczenie wizytówki osobie podejmującej rozmowę jest oznaką uprzejmości i szacunku, a jej podstawową funkcją jest przekaz najważniejszych informacji. Gdy posiadamy już wiedzę niezbędną do prawidłow... więcej
Pobierz

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2011

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Gdy posiadamy już wiedzę niezbędną do prawidłowego nadzoru nad projektem poligraficznym, którą przekazywałem Wam na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy a logo przedszkola jest już zaprojektowane, to zgodnie z przyjętą procedurą, opisaną na początku cyklu moich artykułów, pierwszym medium, które powinniśmy wyprodukować, będą wizytówki oraz papier firmowy przedszkola.

W artykule opisano, jak powinna wyglądać idealna wizytówka i jakie aspekty należy wziąć pod uwagę przy jej zamawianiu. Analogicznie opisano kwestię papieru firmowego. Przedstawiono także, jak powinien wyglądać sam moment wręczania wizytówki według schematu: kiedy, jak i komu.