Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: pdf
Wielkość: 326.36 kb
Stron: 3
Id: 972

Wizytówka i papier firmowy przedszkola (identyfikacja wizualna placówki przedszkolnej)

Wojciech Wolak   Czerwiec 2011

Wizytówka towarzyszy chwilom nawiązywania znajomości, stając się elementem konwenansu. Wręczenie wizytówki osobie podejmującej rozmowę jest oznaką uprzejmości i szacunku, a jej podstawową funkcją jest przekaz najważniejszych informacji. Gdy posiadamy już wiedzę niezbędną do prawidłow... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (2.46 PLN brutto) lub za pomocą pobrań.

Zobacz również

dyrektormenadżerpromocjaprzedszkolecykl Jak się pokazać?

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów
lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z działu

Zarządzanie placówką edukacyjną

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2011

Wizytówka towarzyszy chwilom nawiązywania znajomości, stając się elementem konwenansu. Wręczenie wizytówki osobie podejmującej rozmowę jest oznaką uprzejmości i szacunku, a jej podstawową funkcją jest przekaz najważniejszych informacji.
Gdy posiadamy już wiedzę niezbędną do prawidłowego nadzoru nad projektem poligraficznym, którą przekazywałem Wam na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy a logo przedszkola jest już zaprojektowane, to zgodnie z przyjętą procedurą, opisaną na początku cyklu moich artykułów, pierwszym medium, które powinniśmy wyprodukować, będą wizytówki oraz papier firmowy przedszkola.


W artykule opisano, jak powinna wyglądać idealna wizytówka i jakie aspekty należy wziąć pod uwagę przy jej zamawianiu. Analogicznie opisano kwestię papieru firmowego. Przedstawiono także, jak powinien wyglądać sam moment wręczania wizytówki według schematu: kiedy, jak i komu.