Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Wizytówka i papier firmowy przedszkola (identyfikacja wizualna placówki przedszkolnej)

Wojciech Wolak   Czerwiec 2011

Wizytówka towarzyszy chwilom nawiązywania znajomości, stając się elementem konwenansu. Wręczenie wizytówki osobie podejmującej rozmowę jest oznaką uprzejmości i szacunku, a jej podstawową funkcją jest przekaz najważniejszych informacji. Gdy posiadamy już wiedzę niezbędną do prawidłow... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Wizytówka towarzyszy chwilom nawiązywania znajomości, stając się elementem konwenansu. Wręczenie wizytówki osobie podejmującej rozmowę jest oznaką uprzejmości i szacunku, a jej podstawową funkcją jest przekaz najważniejszych informacji.
Gdy posiadamy już wiedzę niezbędną do prawidłowego nadzoru nad projektem poligraficznym, którą przekazywałem Wam na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy a logo przedszkola jest już zaprojektowane, to zgodnie z przyjętą procedurą, opisaną na początku cyklu moich artykułów, pierwszym medium, które powinniśmy wyprodukować, będą wizytówki oraz papier firmowy przedszkola.


W artykule opisano, jak powinna wyglądać idealna wizytówka i jakie aspekty należy wziąć pod uwagę przy jej zamawianiu. Analogicznie opisano kwestię papieru firmowego. Przedstawiono także, jak powinien wyglądać sam moment wręczania wizytówki według schematu: kiedy, jak i komu.

 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
150 zł w prezencie za zakup wyprawki plastycznej! sprawdź