Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 259.76 kb
Id: 2875

Witajcie, przedszkolaki! (drama na uroczystość powitania maluszków)

Karolina Dobosz   Magazyn specjalny 2012

Fragment dramy: Dzieci razem: Witajcie, przedszkolaki w naszym przedszkolu! Motylki się nazywamy i w przedszkolu często bywamy. Wszyscy nas tu dobrze znają i od zawsze za odwagę podziwiają. A dlaczego? Zaraz wam opowiemy dokładnie, uważajcie i usiądźcie bardzo ładnie. Chłopiec I: Kiedy przyszedłem... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

adaptacjaprzedstawienieteatr

Więcej z działu

Dziecko widzem i aktorem

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Fragment dramy:
Dzieci razem: Witajcie, przedszkolaki w naszym przedszkolu! Motylki się nazywamy i w przedszkolu często bywamy. Wszyscy nas tu dobrze znają i od zawsze za odwagę podziwiają. A dlaczego? Zaraz wam opowiemy dokładnie, uważajcie i usiądźcie bardzo ładnie.
Chłopiec I: Kiedy przyszedłem tu po raz pierwszy, wcale nie płakałem, zamiast tego, szeroko się uśmiechałem. Poznałem nowych kolegów, koleżanki miłe, nigdy nie widziałem zabawek tyle (…)!

Objętość artykułu: 1 strona.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz