Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Wiszące ogrody Semiramidy (edukacja przez sztukę)

Małgorzata Maćkowiak, Ewa Stadtmüller    Październik 2011

Tym razem proponujemy dzieciom zabawę w odkrywanie cywilizacji niezwykłej i fascynującej, wywodzącej się z okresu wielkiego rozwoju społecznego i technicznego starożytnego Babilonu. Dziś zajmować nas będzie jeden z siedmiu cudów świata starożytnego – najsłynniejsza budowla Babilonu, czy... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Różne formy plastyczne

Więcej z tego numeru

Październik 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Tym razem proponujemy dzieciom zabawę w odkrywanie cywilizacji niezwykłej i fascynującej, wywodzącej się z okresu wielkiego rozwoju społecznego i technicznego starożytnego Babilonu. Dziś zajmować nas będzie jeden z siedmiu cudów świata starożytnego – najsłynniejsza budowla Babilonu, czyli wiszące ogrody zbudowane na trasie do pałacu królowej Semiramidy.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Wakacyjna wyprzedaż, czyli przygotuj się na dyżur wakacyjny i nowy rok (przed)szkolny! sprawdź