Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Wiosna w ogródku (zajęcia przygotowujące do nauki czytania)

Edyta Kaczanowska   Marzec 2012

Kolejny artykuł z cyklu „Jak przygotować przedszkolaka do szkoły” został przygotowany w oparciu o tematykę, którą najlepiej wprowadzać wiosną. Zawiera pomysły na zabawy rozwijające i utrwalające umiejętności potrzebne do podjęcia nauki czytania. W tekście znajdują się także odwoła... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Marzec 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Kolejny artykuł z cyklu „Jak przygotować przedszkolaka do szkoły” został przygotowany w oparciu o tematykę, którą najlepiej wprowadzać wiosną. Zawiera pomysły na zabawy rozwijające i utrwalające umiejętności potrzebne do podjęcia nauki czytania. W tekście znajdują się także odwołania do aktywizujących metod nawiązujących do pedagogiki zabawy oraz Odimiennej Metody Nauki Czytania Ireny Majchrzak. Opisując sytuacje edukacyjne, posłużyłam się formą zadaniową nakierowaną na dzieci w starszym wieku przedszkolnym. Sytuacje edukacyjne realizowałam z uwzględnieniem stopniowego przyrostu umiejętności przedszkolaków.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!