Wiosenne podróże z literkami (scenariusze zajęć z wczesnego czytania dla dzieci trzyletnich)

Beata Wańtowska   Magazyn specjalny 2012

W artykule zamieszczone zostały dwa scenariusze zajęć – „Podróż po oceanie z literką O” oraz „Wiosenne literki”. Założono w nich do realizacji następujące cele szczegółowe: rozpoznawanie literki „O” w wyrazach; nabywanie umiejętnośc... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2012

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

• rozpoznawanie literki „O” w wyrazach;
  • nabywanie umiejętności kreślenia kształtu litery „O”;
  • rozwijanie umiejętności wyrażania swoich emocji;
  • kształcenie kreatywności dzieci;
  • dziecko rozpoznaje swoje imię wśród wizytówek z imionami innych dzieci;
  • odszukiwanie w swoim imieniu liter drukowanych wielkich i małych;
  • dostrzeganie różnic w kształcie różnych liter;
  • czytanie globalne wyrazów i poprawne nazywanie liter;
  • nabywanie umiejętności odczuwania poczucia sukcesu i czerpania radości z zabawy.

Objętość artykułu: 2 strony.