Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Wiele kształtów dookoła, czy rozpoznać wszystkie zdołasz? [PNP - dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Grudzień 2016

Cele ogólne: doskonalenie umiejętności rozróżniania i nazywania podstawowych figur geometrycznych; rozwijanie percepcji wzrokowej i spostrzegawczości dzieci; utrwalanie w zabawach nazw kolorów; rozwijanie zmysłów poprzez udział w zabawach sensorycznych; aktywne słuchanie tekstów literackich i doskon... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 6
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z tego numeru

Grudzień 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na styczeń.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: doskonalenie umiejętności rozróżniania i nazywania podstawowych figur geometrycznych; rozwijanie percepcji wzrokowej i spostrzegawczości dzieci; utrwalanie w zabawach nazw kolorów; rozwijanie zmysłów poprzez udział w zabawach sensorycznych; aktywne słuchanie tekstów literackich i doskonalenie umiejętności wypowiadania się na ich podstawie; doskonalenie umiejętności przedszkolaków w posługiwaniu się nożyczkami; zachęcenie do udziału w zabawach ruchowych z wykorzystaniem rekwizytów.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!