Wakacyjne wędrówki: morze (scenariusz zajęć dla dzieci 5-, 6-letnich)

Beata Musielak   Magazyn specjalny 2012

W prezentowanym scenariuszu zawarto następujące cele operacyjne – dziecko potrafi: pokazać na mapie Polski Morze Bałtyckie; opowiedzieć treść opowiadania Hanny Łochockiej „Jak wróbelek Elemelek w wielkim morzu brał kąpiele”; dokończyć logicznie zdani... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2012

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

• pokazać na mapie Polski Morze Bałtyckie;
  • opowiedzieć treść opowiadania Hanny Łochockiej „Jak wróbelek Elemelek w wielkim morzu brał kąpiele”;
  • dokończyć logicznie zdanie z uwzględnieniem zdobytych wiadomości;
  • opowiadać o swoich ulubionych, wakacyjnych zabawach nad morzem lub jeziorem;
  • rozwiązywać zadania z uwzględnieniem zdobytych wiadomości;
  • brać udział w zabawie z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa;
  • wykonać pracę plastyczną na temat „Nad morzem” oraz „W morskich głębinach”.

Objętość artykułu: 2 strony.