Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

W teatrze życia – drama we współczesnej pracy wychowawczej nauczyciela przedszkola

Janusz Rusaczyk   Luty 2022

"Drama jest tematem, który wydaje się nie uzyskiwać należnego sobie zainteresowania. Mimo już bardzo rozległej tradycji stosowania tej metody pracy z dzieckiem, w naszym kraju pojawia się niewiele publikacji na ten temat. Drama bywa traktowana w środowiskach naukowych bardziej jako relaksująca zab... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Luty 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Drama jest tematem, który wydaje się nie uzyskiwać należnego sobie zainteresowania. Mimo już bardzo rozległej tradycji stosowania tej metody pracy z dzieckiem, w naszym kraju pojawia się niewiele publikacji na ten temat. Drama bywa traktowana w środowiskach naukowych bardziej jako relaksująca zabawa aniżeli metoda odkrywania rzeczywistości w sposób twórczy i angażujący doświadczenie dziecka. Organizowane kursy pedagogiczne poświęcone wykorzystywaniu dramy w codziennej pracy wychowawczej sprzyjają stosowaniu tej metody przez nauczycieli przedszkoli. W dramie zawiera się wielki potencjał, który mógłby zostać zastosowany do szeregu kontekstów edukacji i wychowania w naszym kraju, zwłaszcza w wymagającym XXI wieku, który skłania nas do dekonstruowania wielu tradycji znaczeń i ról społecznych. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka