Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 856.25 kb
Id: 10256

W szafie Pana Listopada [PBP - dzieci starsze - numer 4]

Jolanta Jelonek   Październik 2021

Cele główne: przygotowanie do nauki czytania; stwarzanie warunków do dostrzegania humoru w utworze literackim; rozumienie konieczności dostosowania ubioru do warunków atmosferycznych; doskonalenie percepcji wzrokowej; kształtowanie orientacji na płaszczyźnie. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 4
Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

edukacja czytelniczaedukacja polonistycznaedukacja przyrodniczajesieńJESIENNA SŁOTApercepcja wzrokowapory rokuzjawiska atmosferyczne

Więcej z działu

Przewodnik Nauczyciela Przedszkola

Więcej z tego numeru

Październik 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na listopad.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: przygotowanie do nauki czytania; stwarzanie warunków do dostrzegania humoru w utworze literackim; rozumienie konieczności dostosowania ubioru do warunków atmosferycznych; doskonalenie percepcji wzrokowej; kształtowanie orientacji na płaszczyźnie.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!