Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

W świetle prawa [kącik eksperta] - materiał dodatkowy, cz. 1

Dariusz Skrzyński  

Zapraszamy do pobrania – niepublikowanego na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – artykułu opracowanego przez prawnika Dariusza Skrzyńskiego.   Ty pytasz, my odpowiadamy: Pracuję w placówce niepublicznej. Nasza dyrekcja organizuje nam szkolenia/warsztaty w soboty... więcej

Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

prawo oświatowenauczycieldyrektor

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Zapraszamy do pobrania – niepublikowanego na łamach miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA – artykułu opracowanego przez prawnika Dariusza Skrzyńskiego.
 
Ty pytasz, my odpowiadamy:
  • Pracuję w placówce niepublicznej. Nasza dyrekcja organizuje nam szkolenia/warsztaty w soboty. Trwają one zazwyczaj od 4 do 8 godzin. Obecność jest zawsze obowiązkowa. Czy jest jakiś przepis regulujący narzucenie przez dyrektora obecności na takim szkoleniu w dniu wolnym od pracy?
  • Czy w sytuacji, kiedy dyrektor każe przyjść do pracy w sobotę (np. na przedszkolny festyn), należy się za to dzień wolnego lub inne wynagrodzenie? I czy jest jakiś akt prawny, który by to regulował?
  • Ciekawi mnie temat wyjazdów na „zielone kolonie” np. pięciodniowe, opieka 24h na dobę. 
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz