Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 401.14 kb
Id: 5027

W świetle prawa [kącik eksperta]

Dariusz Skrzyński   Czerwiec 2015

W treści artykułu ekspert udzielił odpowiedzi na następujące pytania naszych Czytelników: Czy w sytuacji, kiedy nauczyciel przedszkola w zespole szkolno-przedszkolnym zostaje przeniesiony do szkoły podstawowej wystarczy podpisać porozumienie zmieniające umowę o pracę, czy powinna być s... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

prawo oświatowenauczycieldyrektor

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2015

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

W treści artykułu ekspert udzielił odpowiedzi na następujące pytania naszych Czytelników:
  • Czy w sytuacji, kiedy nauczyciel przedszkola w zespole szkolno-przedszkolnym zostaje przeniesiony do szkoły podstawowej wystarczy podpisać porozumienie zmieniające umowę o pracę, czy powinna być spisana nowa umowa?
  • Jedna z moich koleżanek napisała na Facebooku, że poszukuje mp3 wersji wokalnej jednej z piosenek. W odpowiedzi użytkowniczki zaczęły pisać, że prześlą jej utwór na maila oraz zaczęły podawać linki do utworu w serwisie Chomikuj.pl. Czy takie działanie mieści się w granicach prawa?
  • Jestem zatrudniona na pełen etat w przedszkolu, pensum 25 godzin. 6 godzin etatu uzupełniam w innym przedszkolu na terenie tej samej gminy. Czy muszę uczestniczyć w radach pedagogicznych tej placówki?
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz