Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

W świetle prawa [cz. 6] [kącik eksperta]

Dariusz Skrzyński   Styczeń 2016

 W treści artykułu ekspert udzielił odpowiedzi na następujące pytania naszych Czytelników: Czy nauczyciel może wnioskować o 2 dni opieki nad zdrowym dzieckiem w wymiarze godzinowym? Czy nauczyciele powinni mieć aktualne badanie sanitarno-epidemiologiczne? Czy... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Styczeń 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

 W treści artykułu ekspert udzielił odpowiedzi na następujące pytania naszych Czytelników:

  • Czy nauczyciel może wnioskować o 2 dni opieki nad zdrowym dzieckiem w wymiarze godzinowym?
  • Czy nauczyciele powinni mieć aktualne badanie sanitarno-epidemiologiczne?
  • Czy nauczyciel, który pracuje z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ma prawo do dodatku  za pracę w warunkach trudnych i uciążliwych?
  • Czy nauczyciel przebywający na urlopie dla poratowania zdrowia od 1 września 2015 r. do 30 czerwca 2016 r. może przerwać urlop w lutym 2016 r.?

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!