Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

W świetle prawa [cz. 27] [kącik eksperta]

Dariusz Skrzyński   Maj 2018

W treści artykułu ekspert udzielił odpowiedzi na następujące pytania naszych Czytelników: Co zrobić, jeśli rodzic nie stosuje się do orzeczenia sądowego i zjawia się w przedszkolu w dniu innym niż wskazany przez sąd? Czy można rozpocząć wcześniej awans na nauczyciela mianowanego?... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Maj 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

W treści artykułu ekspert udzielił odpowiedzi na następujące pytania naszych Czytelników:

  • Co zrobić, jeśli rodzic nie stosuje się do orzeczenia sądowego i zjawia się w przedszkolu w dniu innym niż wskazany przez sąd?
  • Czy można rozpocząć wcześniej awans na nauczyciela mianowanego?
  • Czy podczas zajęć w przedszkolu można korzystać z serwisu YouTube?
  • Czy nauczyciela zatrudnionego na podstawie mianowania można dodatkowo zatrudnić na zlecenie jako inspektora ochrony danych?
  • Czy dyrektorzy mają obowiązek sprawdzania, czy nowo zatrudniane przez nich osoby figurują w rejestrze sprawców przestępstw na tle seksualnym?

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Zestawy prezentowe na Dzień Nauczyciela sprawdź