Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

W świetle prawa [cz. 26] [kącik eksperta]

Dariusz Skrzyński   Kwiecień 2018

W treści artykułu ekspert udzielił odpowiedzi na następujące pytania naszych Czytelników: Jaki jest właściwy okres odbywania stażu nauczyciela stażysty w bieżącym roku szkolnym? Jakie są szczegółowe kwalifikacje do nauczania w przedszkolu po reformie? Czy można żądać od ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

W treści artykułu ekspert udzielił odpowiedzi na następujące pytania naszych Czytelników:

  • Jaki jest właściwy okres odbywania stażu nauczyciela stażysty w bieżącym roku szkolnym?
  • Jakie są szczegółowe kwalifikacje do nauczania w przedszkolu po reformie?
  • Czy można żądać od rodziców w przedszkolu zaświadczenia lekarskiego, że dziecko jest zdrowe i może uczęszczać do przedszkola?
  • Czy nauczyciel mający prawo do wcześniejszej emerytury bez względu na wiek może skorzystać z urlopu dla poratowania zdrowia, gdy otrzyma skierowanie na uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne?

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka