Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

W świetle prawa [cz. 2] [kącik eksperta]

Dariusz Skrzyński   Wrzesień 2015

W treści artykułu ekspert udzielił odpowiedzi na następujące pytania naszych Czytelników: Czy nauczycielowi przebywającemu na rocznym urlopie dla poratowania zdrowia od 1 września 2015 r. można wypłacić nagrodę dyrektora? Czy to prawda, że do 30 czerwca 2015 r. należało przejść ob... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2015

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

W treści artykułu ekspert udzielił odpowiedzi na następujące pytania naszych Czytelników:
  • Czy nauczycielowi przebywającemu na rocznym urlopie dla poratowania zdrowia od 1 września 2015 r. można wypłacić nagrodę dyrektora?
  • Czy to prawda, że do 30 czerwca 2015 r. należało przejść obowiązkowe szkolenie o ochronie danych osobowych? Dostałam telefon od pani, która proponowała właśnie takie szkolenie i twierdziła, że jest ono obowiązkowe, a za jego brak dostanie się karę.
  • Jaka jest obowiązująca podstawa prawna dopuszczania programów wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2015/2016? Rozporządzenie z 21 czerwca 2012 r. jest nieaktualne, bo utraciło moc z dniem wejścia w życie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw, a w rozporządzeniu MEN z 8 lipca 2014 r. w sprawie dopuszczania do użytku szkolnego podręczników nie ma mowy o programach wychowania przedszkolnego.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!