Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 3733.88 kb
Id: 5851

W przedszkolu wesoło się bawimy i ważnych zasad się uczymy [PNP - dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Czerwiec 2016

Cele ogólne: zapoznanie dzieci z wybranymi zasadami obowiązującymi w grupie przedszkolnej; stwarzanie maluchom okazji do budowania poczucia zaufania do pracowników przedszkola; zachęcanie przedszkolaków do inicjowania kulturalnych kontaktów z dorosłymi i rówieśnikami; nabywanie umiejętności współdz... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 7
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

adaptacjaczterolatekintegracjaprzedszkolescenariusz zajęćtrzylatekzasady

Więcej z działu

Przewodnik Nauczyciela Przedszkola

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na wrzesień.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: zapoznanie dzieci z wybranymi zasadami obowiązującymi w grupie przedszkolnej; stwarzanie maluchom okazji do budowania poczucia zaufania do pracowników przedszkola; zachęcanie przedszkolaków do inicjowania kulturalnych kontaktów z dorosłymi i rówieśnikami; nabywanie umiejętności współdziałania w grupie i przestrzegania wspólnie przyjętych norm; zachęcanie dzieci do utrzymywania ładu i porządku w najbliższym otoczeniu; angażowanie maluchów do udziału w zabawach integrujących grupę; tworzenie więzi emocjonalnej przez wspólne działanie i zabawę; stwarzanie warunków do utrwalenia imion kolegów z grupy.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz