Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

W pogoni za szyszkami - czas wakacji

Małgorzata Swędrowska   Czerwiec 2012

Fragment artykułu: Dzieci uwielbiają zabawy z rodzicami. Jednak codzienne, nieustanne zapewnianie najmłodszym atrakcji w czasie wakacji może być bardzo wyczerpujące dla dorosłych. Najlepiej więc zaplanować wypoczynek z inną zaprzyjaźnioną rodziną (bądź rodzinami). Dzieci świetnie bawią się w swoim ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (1.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Fragment artykułu:
Dzieci uwielbiają zabawy z rodzicami. Jednak codzienne, nieustanne zapewnianie najmłodszym atrakcji w czasie wakacji może być bardzo wyczerpujące dla dorosłych. Najlepiej więc zaplanować wypoczynek z inną zaprzyjaźnioną rodziną (bądź rodzinami). Dzieci świetnie bawią się w swoim towarzystwie, a im większa liczba dorosłych do asystowania, zabawiania, wymyślania zabaw, tym weselej. Poniżej jedna z propozycji na wspólne aktywne spędzanie wakacyjnego czasu.


W dalszej części artykułu zapoznamy się z:
- propozycjami zabaw i działań z dzieckiem do wykorzystania podczas wakacyjnej, rodzinnej wycieczki w góry.

Artykuł, który nauczyciel może przekazać rodzicom w ramach pedagogizacji po to, by zainspirować ich do aktywnego spędzania czasu ze swoimi dzieckiem.


Objętość artykułu: 1 strona.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!