Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

W obcym języku

Katarzyna Socha   Kwiecień 2020

"Każdy nauczyciel chociaż raz stał (lub stanie) przed wyzwaniem, jakim jest udzielenie wieloobszarowego wsparcia dziecku, które z różnych powodów musiało wyjechać z ojczystego kraju i trafiło pod jego skrzydła. Jak wygląda adaptacja malucha do nowej sytuacji z perspektywy rodzica? Z jakimi trudnośc... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Każdy nauczyciel chociaż raz stał (lub stanie) przed wyzwaniem, jakim jest udzielenie wieloobszarowego wsparcia dziecku, które z różnych powodów musiało wyjechać z ojczystego kraju i trafiło pod jego skrzydła. Jak wygląda adaptacja malucha do nowej sytuacji z perspektywy rodzica? Z jakimi trudnościami boryka się dziecko w obcojęzycznym przedszkolu? Co sprawiło, że przedszkolak oswoił się z nową grupą i nowym językiem? (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
16. edycja FORUM | Kraków | 25-26 kwietnia 2024 zapisz się