Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 734.48 kb
Id: 5031

W naszym przedszkolu jest jak w domu – tutaj nie nudzi się nikomu! [PNP – dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Czerwiec 2015

Cele ogólne: stwarzanie warunków sprzyjających adaptacji; rozwijanie umiejętności społecznych potrzebnych do budowania relacji z dziećmi i osobami pracującymi w przedszkolu; stwarzanie warunków do poznania imion kolegów z grupy; wdrażanie dzieci do rozpoznawania swojego znaczka; oswajanie dzieci z ... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 6

Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

adaptacjaczterolatekprzedszkolescenariusz zajęćtrzylatek

Więcej z działu

Przewodnik Nauczyciela Przedszkola

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2015

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na miesiąc wrzesień.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.
 

Cele ogólne: stwarzanie warunków sprzyjających adaptacji; rozwijanie umiejętności społecznych potrzebnych do budowania relacji z dziećmi i osobami pracującymi w przedszkolu; stwarzanie warunków do poznania imion kolegów z grupy; wdrażanie dzieci do rozpoznawania swojego znaczka; oswajanie dzieci z planem dnia obowiązującym w przedszkolu; zapoznanie dzieci z wybranymi zasadami obowiązującymi w grupie przedszkolnej.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!