Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: pdf
Wielkość: 734.48 kb
Id: 5031

W naszym przedszkolu jest jak w domu – tutaj nie nudzi się nikomu! [PNP – dzieci młodsze]

Zespół redakcyjny PNP   Czerwiec 2015

Cele ogólne: stwarzanie warunków sprzyjających adaptacji; rozwijanie umiejętności społecznych potrzebnych do budowania relacji z dziećmi i osobami pracującymi w przedszkolu; stwarzanie warunków do poznania imion kolegów z grupy; wdrażanie dzieci do rozpoznawania swojego znaczka; oswajanie dzieci z ... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (7.38 PLN brutto) lub za pomocą pobrań.
Pomoce dydaktyczne 6

Zobacz również

adaptacjaczterolatekprzedszkolescenariusz zajęćtrzylatek

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów
lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z działu

Przewodnik Nauczyciela Przedszkola

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2015

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci młodszych na miesiąc wrzesień.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.
 

Cele ogólne: stwarzanie warunków sprzyjających adaptacji; rozwijanie umiejętności społecznych potrzebnych do budowania relacji z dziećmi i osobami pracującymi w przedszkolu; stwarzanie warunków do poznania imion kolegów z grupy; wdrażanie dzieci do rozpoznawania swojego znaczka; oswajanie dzieci z planem dnia obowiązującym w przedszkolu; zapoznanie dzieci z wybranymi zasadami obowiązującymi w grupie przedszkolnej.