Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

W kuchni [bajka wierszowana]

Elżbieta Kaczmarska   Wrzesień 2013

Fragment bajki: W mojej kuchni jest ciekawie, mogę to powiedzieć, jeśli tylko rzeczą jasną chcecie o tym wiedzieć. Najpierw powiem wam o piecu, który się przechwala, że on piecze, smaży, pichci i niczego nie przypala. Stoi sobie w środku lady, mama przy nim wciąż się kręci, a piekarnik co niedzielę... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

bajkawiersz

Więcej z działu

Bajkolandia

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2013

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Fragment bajki: W mojej kuchni jest ciekawie, mogę to powiedzieć, jeśli tylko rzeczą jasną chcecie o tym wiedzieć. Najpierw powiem wam o piecu, który się przechwala, że on piecze, smaży, pichci i niczego nie przypala. Stoi sobie w środku lady, mama przy nim wciąż się kręci, a piekarnik co niedzielę wypiekami ciasta nęci. I rozchodzą się zapachy pośród kuchni i wszystkich pokoi, a piec razem z piekarnikiem bardzo dumny sobie stoi. Dwie brytfanki też się chwalą, że i one mają udział, bo gdy one są niedobre, żadne ciasto się nie uda. Obok pieca jest zmywarka, która robi straszny hałas: bo gdy zbiorą się naczynia, ja je myję wszystkie naraz (…).

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!