Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 4721.63 kb
Id: 6342

W fantazji krainie czas przyjemniej płynie [PNP - dzieci starsze]

Zespół redakcyjny PNP   Kwiecień 2017

Cele ogólne: kształtowanie dziecięcej wyobraźni i zdolności twórczego myślenia; rozwijanie umiejętności logicznego myślenia; doskonalenie kompetencji czytelniczych starszaków; zachęcanie przedszkolaków do słuchania bajek i innych utworów z kanonu literatury dziecięcej; rozwijanie umiejętności tworze... więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 6 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

scenariusz zajęćpięciolateksześciolatektwórcze myślenierozwój językowyrozwój społeczny

Więcej z działu

Przewodnik Nauczyciela Przedszkola

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2017

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na maj.

Materiał stanowi część Przewodnika Nauczyciela Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik Nauczyciela Przedszkola i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: kształtowanie dziecięcej wyobraźni i zdolności twórczego myślenia; rozwijanie umiejętności logicznego myślenia; doskonalenie kompetencji czytelniczych starszaków; zachęcanie przedszkolaków do słuchania bajek i innych utworów z kanonu literatury dziecięcej; rozwijanie umiejętności tworzenia rozbudowanych form wypowiedzi; stwarzanie dzieciom okazji do twórczej ekspresji ruchowej, językowej i plastycznej; rozwijanie pozytywnych relacji społecznych i doskonalenie umiejętności współpracy z innymi; rozwijanie sprawności manualnej przedszkolaków.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz