Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1891.21 kb
Id: 8427

Uwolnij grupę od rozpraszaczy

Agnieszka Chartanowicz    Wrzesień 2019

"Czy zdarza się, że dzieci w twojej grupie skupiają się na interakcji z koleżanką lub kolegą zamiast na tobie? (...) Wyobraź sobie, że jedziesz autobusem. Ze względu na zajęte miejsca, stoisz. Autobus zatrzymuje się na przystanku, otwierają się drzwi i do środka dosłownie wlewa się tłum. Po chwil... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

integracjarozwój społecznyuwagakoncentracjakoncentracja uwagi

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Czy zdarza się, że dzieci w twojej grupie skupiają się na interakcji z koleżanką lub kolegą zamiast na tobie? (...) Wyobraź sobie, że jedziesz autobusem. Ze względu na zajęte miejsca, stoisz. Autobus zatrzymuje się na przystanku, otwierają się drzwi i do środka dosłownie wlewa się tłum. Po chwili zewsząd otaczają cię współpasażerowie. Odbierasz ich zapachy, słyszysz ich rozmowy przy twoim uchu (...). Dzieci znoszą gorzej od nas, dorosłych, naruszanie swojej przestrzeni osobistej. Podczas ustawienia w kole czy półkolu bywają rozproszone (...). W takiej sytuacji treści, które chce się przekazać, nie trafią do najmłodszych (...)".
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz