Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Uwaga na stres w pracy

Agnieszka Wentrych   Grudzień 2020

"(...) Można zaryzykować stwierdzenie, że istnieje tyle pojęć stresu, ile osób, które kiedykolwiek próbowały zdefiniować to „zjawisko”. Pomiędzy samymi tylko badaczami stresu pojawia się wiele rozbieżności w zakresie jego rozumienia, nie mówiąc już o osobach, które nie są zawodowo związane z tym tem... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp on-line do ponad 1700 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Problemy nauczycieli

Więcej z tego numeru

Grudzień 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...) Można zaryzykować stwierdzenie, że istnieje tyle pojęć stresu, ile osób, które kiedykolwiek próbowały zdefiniować to „zjawisko”. Pomiędzy samymi tylko badaczami stresu pojawia się wiele rozbieżności w zakresie jego rozumienia, nie mówiąc już o osobach, które nie są zawodowo związane z tym tematem, ale przecież stresu w swoim życiu doświadczają i potrafią go mniej lub bardziej precyzyjnie zdefiniować. Ba, nawet jeśli ktoś nie zna wcale terminu „stres”, nie znaczy to, że stresu nie doświadcza, i że nie mógłby świadomie określić, czym on jest. Na potrzeby niniejszych rozważań warto jednak spróbować ująć to zjawisko w jakieś terminologiczne ramy. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!