Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Uśmiechnij się do słońca, uśmiechnij się do chmur (letnie spotkania z zabawą)

Beata Bielska   Magazyn specjalny 2011

Letnie miesiące w większym stopniu niż inne pory roku mają charakter wychowawczy, gdyż właśnie w tym okresie przyzwyczajamy dzieci do właściwych zachowań w nowych miejscach i sytuacjach. Należy więc stwarzać jak najwięcej okazji sprzyjających wykorzystaniu letniej aury do organizacji gier i zabaw, t... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Letnie miesiące w większym stopniu niż inne pory roku mają charakter wychowawczy, gdyż właśnie w tym okresie przyzwyczajamy dzieci do właściwych zachowań w nowych miejscach i sytuacjach. Należy więc stwarzać jak najwięcej okazji sprzyjających wykorzystaniu letniej aury do organizacji gier i zabaw, tak bliskich dzieciom w wieku przedszkolnym. 


W artykule zawarto propozycje zabaw z wodą, z piaskiem i na piasku oraz na trawie. Uzupełniają go scenariusze zajęć dla dzieci pięcio- i sześcioletnich „Obserwujemy przyrodę”, „Spotkanie z motylem” oraz „Latem w parku”, a także wizualizacja autorstwa Beaty Bielskiej.
 

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!