Uśmiechnięta bajka (scenariusz zajęć muzycznych dla najstarszych przedszkolaków)

Agnieszka Sawicka   Magazyn specjalny 2015

Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 2
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z działu

Umiejętności społeczne

Więcej z tego numeru

Magazyn specjalny 2015

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Scenariuszowi towarzyszą gotowe pomoce dydaktyczne:

• podkład do piosenki „Uśmiechnięta bajka” – znajdziesz go TU;
  • podkład do piosenki „My jesteśmy krasnoludki” – TU;
  • utwór instrumentalny „Wesoła zabawa” – TU;
  • ilustracje do treści tytułowej piosenki, szablony medali oraz ilustracje bajkowych bohaterów – TU.
Cele ogólne: ● rozwijanie umiejętności wypowiadania się dzieci poprzez muzykę; ● wspieranie rozwoju umiejętności społecznych dzieci oraz kształtowanie cech wiążących się z optymistycznym podejściem do życia. Cele szczegółowe: ● doskonalenie umiejętności śpiewu i ruchowego ilustrowania treści piosenek oraz wystukiwania rytmu; ● stwarzanie dzieciom okazji do doświadczania radości ze wspólnej zabawy; ● uświadamianie dzieciom znaczenia optymistycznej postawy w relacjach międzyludzkich.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania