Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Urlop dla poratowania zdrowia na nowych zasadach

Dariusz Skrzyński   Wrzesień 2018

"Nowe zasady dotyczące urlopu zdrowotnego dla nauczycieli to również nowe obowiązki dla dyrektorów. Podstawową zmianą, poza warunkami stażu pracy, wymiaru zatrudnienia, jest to, że dyrektor będzie kierował nauczycieli na badania w celu uzyskania urlopu. Ponadto urlopu dla poratowania zdrowia udziel... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 4
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Więcej z działu

Kącik eksperta

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Nowe zasady dotyczące urlopu zdrowotnego dla nauczycieli to również nowe obowiązki dla dyrektorów. Podstawową zmianą, poza warunkami stażu pracy, wymiaru zatrudnienia, jest to, że dyrektor będzie kierował nauczycieli na badania w celu uzyskania urlopu. Ponadto urlopu dla poratowania zdrowia udziela się w dwóch różnych trybach, w zależności od tego, jaki jest powód skorzystania z tego urlopu. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!