Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 915.23 kb
Id: 8550

Ubieramy choinkę [PBP - dzieci starsze - numer 4]

Magdalena Ledwoń   Listopad 2019

Cele główne: stwarzanie okazji do swobodnej ekspresji ruchowej i plastycznej; kształtowanie myślenia przestrzennego i kreatywnego; wdrażanie do współdziałania w zespole. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 4 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

Boże Narodzeniekompetencje społecznekreatywnośćpercepcja wzrokowapięciolatekplastykarozwój manualnyscenariusz zajęćświętaŚWIĘTA, ŚWIĘTA, CZAS KOLĘDOWANIAsześciolatek

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Listopad 2019

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na grudzień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: stwarzanie okazji do swobodnej ekspresji ruchowej i plastycznej; kształtowanie myślenia przestrzennego i kreatywnego; wdrażanie do współdziałania w zespole.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz