Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Twórcze myślenie u małych dzieci – jak je rozwijać?

Katarzyna Lotkowska   Kwiecień 2012

W artykule zostały opisane cechy dziecięcej kreatywności, a także podpowiedzi, w jaki sposób można rozwijać twórcze myślenie u dzieci w wieku przedszkolnym. Towarzyszą mu propozycje dwóch zabaw zaczerpniętych z systemu „Żywa Edukacja” – „Co widzisz na pla... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z działu

Czynności intelektualne

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

W artykule zostały opisane cechy dziecięcej kreatywności, a także podpowiedzi, w jaki sposób można rozwijać twórcze myślenie u dzieci w wieku przedszkolnym. Towarzyszą mu propozycje dwóch zabaw zaczerpniętych z systemu „Żywa Edukacja” – „Co widzisz na plakacie?” oraz „Magia umysłu”.


Objętość artykułu:
2 strony.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!