Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty
Typ: pdf
Wielkość: 2595.51 kb
Id: 5751

Tutpuś i Malina [bajka edukacyjna + zabawy i zadania]

Gabriela Gąsienica   Kwiecień 2016

(…) Pewnego dnia pani lisiczka powiedziała, że przedszkolaki mogą nazajutrz przynieść do szkółki swoje ulubione zabawki. Fala radosnych okrzyków przetoczyła się przez całą salę i z miejsca wszyscy zaczęli się zastanawiać, kto co ze sobą przyniesie. Sroczka chciała się pochwalić kolekcją szklanych ku... więcej
Pobierz Ten plik można pobrać za pomocą SMS (7.38 PLN brutto) lub za pomocą pobrań.
Pomoce dydaktyczne 1

Zobacz również

bajkapsychologia

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów
lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2016

Bajka edukacyjna dla dzieci, które biorą cudze rzeczy bez pozwolenia wraz z nawiązującymi do jej treści zabawami i sytuacjami edukacyjnymi.
(…) Pewnego dnia pani lisiczka powiedziała, że przedszkolaki mogą nazajutrz przynieść do szkółki swoje ulubione zabawki. Fala radosnych okrzyków przetoczyła się przez całą salę i z miejsca wszyscy zaczęli się zastanawiać, kto co ze sobą przyniesie. Sroczka chciała się pochwalić kolekcją szklanych kuleczek, niedźwiadek z kolei pomyślał o wyścigówce, którą dostał od rodziców na urodziny, krecik postanowił, że weźmie do przedszkola swoją nową koparkę, a myszki bliźniaczki zaczęły się kłócić, bo miały wspólne zabawki i obie chciały przynieść ze sobą tę samą kolorową piłkę. – A ja zabiorę moją ulubioną lalę, co ma złote włosy – szepnęła wiewiórka Malina do jeżyka. Jeżyk Tuptuś pokiwał główką z uznaniem i nawet się ucieszył, bo sam postanowił przynieść swojego ukochanego pajacyka, więc mogliby razem z wiewiórką bawić się wspólnie jak zawsze.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania