Zobacz zawartość numeru 7-8/2019 z materiałami na różne okazje… zobacz
Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Tutpuś i Malina [bajka edukacyjna + zabawy i zadania]

Agnieszka Borowiecka, Gabriela Gąsienica  
Kwiecień 2016

(…) Pewnego dnia pani lisiczka powiedziała, że przedszkolaki mogą nazajutrz przynieść do szkółki swoje ulubione zabawki. Fala radosnych okrzyków przetoczyła się przez całą salę i z miejsca wszyscy zaczęli się zastanawiać, kto co ze sobą przyniesie. Sroczka chciała się pochwalić kolekcją szklanych ku... więcej
Pobierz plik

Ten plik można pobrać za pomocą SMS (7.38 PLN brutto) lub wpisując kod do pobierania.

Pomoce dydaktyczne 1
Jak pobierać?
Informacje o pliku
Typ pliku: pdf
Wielkość pliku: 2595.51 kb
Id: 5751

Zobacz również

bajka
psychologia

Więcej w podobnej tematyce znajdziesz klikając w jeden z tagów:
bajka
psychologia


lub skorzystaj z wyszukiwarki

Więcej z działu

O dziecięcych problemach

Więcej z tego numeru

Kwiecień 2016

Bajka edukacyjna dla dzieci, które biorą cudze rzeczy bez pozwolenia wraz z nawiązującymi do jej treści zabawami i sytuacjami edukacyjnymi.
(…) Pewnego dnia pani lisiczka powiedziała, że przedszkolaki mogą nazajutrz przynieść do szkółki swoje ulubione zabawki. Fala radosnych okrzyków przetoczyła się przez całą salę i z miejsca wszyscy zaczęli się zastanawiać, kto co ze sobą przyniesie. Sroczka chciała się pochwalić kolekcją szklanych kuleczek, niedźwiadek z kolei pomyślał o wyścigówce, którą dostał od rodziców na urodziny, krecik postanowił, że weźmie do przedszkola swoją nową koparkę, a myszki bliźniaczki zaczęły się kłócić, bo miały wspólne zabawki i obie chciały przynieść ze sobą tę samą kolorową piłkę. – A ja zabiorę moją ulubioną lalę, co ma złote włosy – szepnęła wiewiórka Malina do jeżyka. Jeżyk Tuptuś pokiwał główką z uznaniem i nawet się ucieszył, bo sam postanowił przynieść swojego ukochanego pajacyka, więc mogliby razem z wiewiórką bawić się wspólnie jak zawsze.

Pomoce dydaktyczne

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania