Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 713.11 kb
Id: 7758

Trudne dzieci, a może trudni rodzice?

Ewa Zielińska    Grudzień 2018

"(...) Do busa relacji Warszawa – Płock wsiada mama z synkiem (lat 5–6), który staje obok mnie i mówi: Tu chcę siedzieć... Mama mówi: Przecież widzisz, że tu siedzi pani… Nic nie pomaga. Dziecko zaczyna tupać i domaga się, abym wstała i ustąpiła mu miejsca. Oczywiście nie wstaję, ale też się nie odz... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

pedagogizacjapedagogizacja rodzicówEwa Zielińskapsychologiarodzice

Więcej z działu

Współpraca z rodzicami i pedagogizacja

Więcej z tego numeru

Grudzień 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"(...) Do busa relacji Warszawa – Płock wsiada mama z synkiem (lat 5–6), który staje obok mnie i mówi: Tu chcę siedzieć... Mama mówi: Przecież widzisz, że tu siedzi pani… Nic nie pomaga. Dziecko zaczyna tupać i domaga się, abym wstała i ustąpiła mu miejsca. Oczywiście nie wstaję, ale też się nie odzywam. Mama tłumaczy się przede mną, mówiąc: Wie pani, on jest niegrzeczny... Będę miała całą drogę kłopot... Faktycznie, przez dwie godziny z tyłu słychać było krzyki, wymuszenia, pretensje, płacz. Nie wytrzymałam i wysiadając w Płocku, odezwałam się: Współczuję pani… Matka odpowiada: On chyba jest nienormalny… To potwór, nie dzieciak… Popatrzyłam na młodą kobietę i powiedziałam: Nie, on jest po prostu rozpuszczony… (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz