Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

To nie magia, to nauka. Powietrze

Alicja Rafalska-Łasocha   Czerwiec 2020

Celem kącika To nie magia, to nauka jest pokazanie dzieciom w wieku przedszkolnym różnorodnych prostych i bezpiecznych doświadczeń oraz zjawisk fizyko-chemicznych, aby rozbudzić w nich zainteresowanie naukami przyrodniczymi. Doświadczenia będą tak dobrane, by część z nich (te proste w realizacji) mo... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Zjawiska atmosferyczne

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Celem kącika To nie magia, to nauka jest pokazanie dzieciom w wieku przedszkolnym różnorodnych prostych i bezpiecznych doświadczeń oraz zjawisk fizyko-chemicznych, aby rozbudzić w nich zainteresowanie naukami przyrodniczymi. Doświadczenia będą tak dobrane, by część z nich (te proste w realizacji) mogły wykonywać samodzielnie dzieci, część (te wymagające więcej precyzji) była demonstrowana przez nauczyciela, a część stanowiła zadanie do wykonania również w domu.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!