Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 1688.36 kb
Id: 9190

Teatralno-artykulacyjny zwierzyniec

Agnieszka Pudło   Lipiec-sierpień 2020

"Zabawy teatralne polegają w głównej mierze na wcieleniu się w jakąś postać i wykonywaniu różnych czynności. Nie tylko pomagają rozwijać u dzieci wyobraźnię, mogą się również przyczynić do rozwoju całego aparatu mowy. W ćwiczeniach usprawniających aparat mowy ważne jest, aby równomiernie stymulować ... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

ćwiczenia ortofonicznemowarozwój dzieckawyobraźnia

Więcej z działu

Rozwój mowy

Więcej z tego numeru

Lipiec-sierpień 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"Zabawy teatralne polegają w głównej mierze na wcieleniu się w jakąś postać i wykonywaniu różnych czynności. Nie tylko pomagają rozwijać u dzieci wyobraźnię, mogą się również przyczynić do rozwoju całego aparatu mowy. W ćwiczeniach usprawniających aparat mowy ważne jest, aby równomiernie stymulować wszystkie jego części: oddechową, fonacyjną i artykulacyjną. Poniższe zabawy i ćwiczenia posłużą nam do rozwoju każdej z nich. (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz