Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Teatralno-artykulacyjny zwierzyniec

Agnieszka Pudło   Lipiec-sierpień 2020

"Zabawy teatralne polegają w głównej mierze na wcieleniu się w jakąś postać i wykonywaniu różnych czynności. Nie tylko pomagają rozwijać u dzieci wyobraźnię, mogą się również przyczynić do rozwoju całego aparatu mowy. W ćwiczeniach usprawniających aparat mowy ważne jest, aby równomiernie stymulować ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Rozwój mowy

Więcej z tego numeru

Lipiec-sierpień 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Zabawy teatralne polegają w głównej mierze na wcieleniu się w jakąś postać i wykonywaniu różnych czynności. Nie tylko pomagają rozwijać u dzieci wyobraźnię, mogą się również przyczynić do rozwoju całego aparatu mowy. W ćwiczeniach usprawniających aparat mowy ważne jest, aby równomiernie stymulować wszystkie jego części: oddechową, fonacyjną i artykulacyjną. Poniższe zabawy i ćwiczenia posłużą nam do rozwoju każdej z nich. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!