Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 5066.74 kb
Id: 8783

Tajemnice ziemi [PBP - dzieci starsze - numer 2]

Joanna Wołoch   Luty 2020

Cele główne: doskonalenie umiejętności matematycznych; przybliżenie wiadomości na temat żywiołu ziemi; rozwijanie kompetencji językowych; zachęcanie do aktywnego udziału w zabawach i ćwiczeniach ruchowych. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 4 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

CZTERY ŻYWIOŁYedukacja matematycznaedukacja przyrodniczapięciolatekrozwój językowyscenariusz zajęćsprawność ruchowasześciolatekziemiażywioły

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Luty 2020

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na marzec.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele główne: doskonalenie umiejętności matematycznych; przybliżenie wiadomości na temat żywiołu ziemi; rozwijanie kompetencji językowych; zachęcanie do aktywnego udziału w zabawach i ćwiczeniach ruchowych.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz