Jan Amos Jelinek   Czerwiec 2018

Sześciolatki w przedszkolu. Jak rozwijać ich umysły i należycie przygotować do szkoły? Autorski program edukacyjny i szkice metodyczne, cz. 15   Część 15: dr Jan Amos Jelinek Wychowanie techniczne w przedszkolu: podstawy oraz treści kształcenia i opisy zajęć z dziećmi.   ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2018

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Część 15:

dr Jan Amos Jelinek

W tej części znajdziesz:

Jak wspomagać rozwój umysłowy dzieci poprzez zabawy konstrukcyjne?

Wspomaganie dzieci w rozwijaniu uzdolnień konstrukcyjnych poprzez majsterkowanie;

Rozszerzanie dziecięcej wiedzy o działaniu urządzeń technicznych.

W przyszłym miesiącu:

dr Jan Amos Jelinek

Elementy edukacji astronomicznej z uwzględnieniem zjawisk pogodowych w kształceniu sześciolatków.

Dodatek stanowi integralną część miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA  (6.201/2018 – materiały na wrzesień).

Cykliczny dodatek dołączany jest do każdego wydania miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA od wydania nr 9.180/2016 z materiałami na październik.

Publikacja obejmie wszystkie obszary edukacji przedszkolnej sześciolatków wraz z przygotowaniem do nauki szkolnej. Jest to, więc program edukacyjny zawierający cele i treści kształcenia oraz szkice metodyczne z opisem wzorcowych zajęć z sześciolatkami. W szkicach zostały ujęte treści dotyczące wspomagania dzieci w rozwoju umysłowym i rozwijania zadatków uzdolnień, odpowiednio do specyfiki danego obszaru edukacyjnego.

Zobacz, co jeszcze przygotowaliśmy w tym numerze

Zamów prenumeratę miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA