Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 606.83 kb
Stron: 2
Id: 1460

Swing with feelings! (metoda Leo English)

Anna Lesińska-Gazicka   Październik 2011

Leo English to nauka i zabawa dla dzieci, ale również wyjątkowe doświadczenie dla nas, nauczycieli. Dzieląc się naszymi pomysłami w serii cyklicznych artykułów, chcielibyśmy, by Państwo wraz z dziećmi uczestniczyli w radości uczenia się, by każda lekcja była nową przygodą z językiem an... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

języki obcemetoda Leo Englishscenariusz zajęć

Więcej z działu

Język obcy w przedszkolu

Więcej z tego numeru

Październik 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Leo English to nauka i zabawa dla dzieci, ale również wyjątkowe doświadczenie dla nas, nauczycieli. Dzieląc się naszymi pomysłami w serii cyklicznych artykułów, chcielibyśmy, by Państwo wraz z dziećmi uczestniczyli w radości uczenia się, by każda lekcja była nową przygodą z językiem angielskim. Dlatego na początku dzisiejszej lekcji prezentujemy serię krótkich wskazówek, które pomagają w prowadzeniu zajęć z dziećmi.


W artykule zawarto wskazówki metodyczne do pracy z dziećmi metodą Leo English oraz dwa scenariusze zajęć: „Swing with feelings!”, „A T-shirt for me”.
 

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz