Święconka - interaktywna karta pracy

Święconka - interaktywna karta pracy.   Wystarczą kredki, nożyczki i klej aby wykonać interaktywną, ruchomą kartę pracy. 1. Dzieci kolorują koszyczek oraz elementy święconki na płatkach i listkach. Mogą także pokolorować pozostałe elementy i ozdobić je w dowolny sposób. 2.... więcej
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.50 PLN brutto).

Więcej z działu

Różne formy plastyczne

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Święconka - interaktywna karta pracy.

2. Wycinają kwiatek oraz listki.

3. W koszyczku, w zaznaczonych miejscach przyklejają najpierw listki, a później kwiatek. Zaginają płatki i listki ukrywając święconkę.

Życzymy miłej zabawy!