Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Świadomy Rodzic – Szczęśliwe Dziecko [autorski projekt]

Emilia Żurek   Wrzesień 2016

"Świadomość rodzicielska obejmuje samoświadomość przyszłych i aktualnych rodziców w zakresie własnych możliwości i ograniczeń, umiejętności rozpoznawania i zarządzania emocjami (EQ), stopnia otwartości na zmiany i rozwój oraz realną ocenę stanu zdrowia. Świadomość wychowawcza dotyczy wzorców postępo... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Wrzesień 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"Świadomość rodzicielska obejmuje samoświadomość przyszłych i aktualnych rodziców w zakresie własnych możliwości i ograniczeń, umiejętności rozpoznawania i zarządzania emocjami (EQ), stopnia otwartości na zmiany i rozwój oraz realną ocenę stanu zdrowia. Świadomość wychowawcza dotyczy wzorców postępowania, norm moralnych, wartości, jakimi kierują się dorośli, opiekunowie, którzy uczą dziecko życiowych zasad. Zasady odżywiania – zapoznanie się z kulturą zdrowego żywienia i odżywiania. Nawyki żywieniowe wnosi się w dorosłe życie z domu rodzinnego. Można powielać sposoby odżywiania się bez względu na oczekiwania członków rodzin lub poznać indywidualne potrzeby i dostosować do nich dietę. (...)"

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka