Spotkanie z wiewióreczką • W jesiennym kąciku (Kącik muzyczny)

Maria Tomaszewska   Październik 2012

Na treść tego praktycznego artykułu składa się opis zajęć muzyczno-plastycznych. Znajdziemy w nim także rubrykę: „Maluszki śpiewają”, która powstała z myślą o wzbogaceniu oferty rynkowej o kolejne utwory muzyczne służące umuzykalnieniu grup żłobkowych i młodszych grup przedszkolny... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Październik 2012

Teraz popularne

Ostatnio pobierane

Na treść tego praktycznego artykułu składa się opis zajęć muzyczno-plastycznych. Znajdziemy w nim także rubrykę: „Maluszki śpiewają”, która powstała z myślą o wzbogaceniu oferty rynkowej o kolejne utwory muzyczne służące umuzykalnieniu grup żłobkowych i młodszych grup przedszkolnych.

W artykule znajdziemy:
  • piosenkę „Wiewióreczka” (wraz z zapisem nutowym) oraz opisy zabaw (muzyczno-ruchowych, plastycznej) jej towarzyszących;
  • piosenkę „Kasztanek” autorstwa M. Tomaszewskiej (wraz z zapisem nutowym) i towarzyszące jej zabawy przeznaczone dla najmłodszych przedszkolaków.
Artykułowi towarzyszą fragmenty utworów w formacie mp3: Objętość artykułu: 2 strony.