Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 552.72 kb
Stron: 2
Id: 2938

Spotkanie z wiewióreczką • W jesiennym kąciku (Kącik muzyczny)

Maria Tomaszewska   Październik 2012

Na treść tego praktycznego artykułu składa się opis zajęć muzyczno-plastycznych. Znajdziemy w nim także rubrykę: „Maluszki śpiewają”, która powstała z myślą o wzbogaceniu oferty rynkowej o kolejne utwory muzyczne służące umuzykalnieniu grup żłobkowych i młodszych grup przedszkolny... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (3.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

cykl Kącik muzycznydwulatekjesieńmuzykaplastykatrzylatek

Więcej z działu

Muzyka i śpiew, pląsy i taniec

Więcej z tego numeru

Październik 2012

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Na treść tego praktycznego artykułu składa się opis zajęć muzyczno-plastycznych. Znajdziemy w nim także rubrykę: „Maluszki śpiewają”, która powstała z myślą o wzbogaceniu oferty rynkowej o kolejne utwory muzyczne służące umuzykalnieniu grup żłobkowych i młodszych grup przedszkolnych.

W artykule znajdziemy:
  • piosenkę „Wiewióreczka” (wraz z zapisem nutowym) oraz opisy zabaw (muzyczno-ruchowych, plastycznej) jej towarzyszących;
  • piosenkę „Kasztanek” autorstwa M. Tomaszewskiej (wraz z zapisem nutowym) i towarzyszące jej zabawy przeznaczone dla najmłodszych przedszkolaków.
Artykułowi towarzyszą fragmenty utworów w formacie mp3: Objętość artykułu: 2 strony.
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz