Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Kartka z kalendarza


Wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego co miesiąc otrzymujesz od nas komplet gotowych materiałów, które pomogą Ci przygotowywać się do zajęć – szybko, łatwo i przyjemnie!

Kiosk


Uzyskaj dostęp do ponad 2000 scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku. Już od 18 zł miesięcznie.

Spotkanie z elfami i fioletowym potworem, czyli o dramie słów kilka…

Wioletta Szuba-Franczak, Maria Maruszczyk   Październik 2016

"(...)Jedną z technik dramowych, która integruje dzieci i podwyższa poziom poczucia bezpieczeństwa w grupie, jest „chodzenie”. Prowadzący zaprasza grupę do swobodnego chodzenia po sali i podaje w trakcie tej czynności różne komendy. Mogą one dotyczyć wchodzenia w role (np. teraz macie osiemdziesiąt ... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (11.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Październik 2016

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

"(...)Jedną z technik dramowych, która integruje dzieci i podwyższa poziom poczucia bezpieczeństwa w grupie, jest „chodzenie”. Prowadzący zaprasza grupę do swobodnego chodzenia po sali i podaje w trakcie tej czynności różne komendy. Mogą one dotyczyć wchodzenia w role (np. teraz macie osiemdziesiąt lat; teraz jesteście żołnierzami, a teraz zwierzątkami z lasu) lub samego sposobu chodzenia (np. teraz stąpacie po gorącym piasku, idziecie przez bagno, chodzicie po kruchym lodzie). Chodząc, dzieci się mijają – mogą oswoić się ze swoją obecnością, ale również zobaczyć, że wszyscy się angażują, więc automatycznie samemu także się rozluźnić i skupić się na zabawie. (...)

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka