Wszyscy jesteśmy wyjątkowi
W Przedszkolu nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych co roku organizujemy Dzień Tolerancji i Praw Dziecka. Temat ten, jakże ważny i istotny przybliżamy
Anna Kotas dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
Mamo, Tato pobaw się ze mną!
W Przedszkolu nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych cyklicznie, raz na dwa tygodnie, prowadzone są zajęcia, w których biorą udział dzieci
Przedszkolaki prawdziwymi patriotami
W Przedszkolu nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych, przed wielkim świętem narodowym 11 listopada, odbyło się wiele atrakcji. Realizowaliśmy projekt
Dotykiem pisane - wizyta Pani Doroty z Polskiego Związku Niewidomych
Przedszkole nr 5 im Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziksach Górnych odwedziła Pani Dorota z Polskiego Związku Niewidomych. Pani Dorota opowiedziała przedszkolakom
Anna Kotas dodał(a) album ponad 9 lat temu
Przedszkolaki z wizytą w bibliotece
Dzieci z Przedszkola nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych z okazji Dnia Biblioteki i Bibliotekarza udały się z wizytą do miejskiej biblioteki.
"Smerfy" świętują Dzień Ziemi
W Przedszkolu nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych dzieci z grupy Smerfy świętowały Dzień Ziemi. Z tej okazji zorganizowano TYDZIEŃ EKOLOGICZNY.
Żółty tulipanek
9 kwietnia 2015r. w Przedszkolu nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych w grupie Smerfy odbyły się zajęcia pt. ”Żółty tulipanek".
Złośliwy kotek i przeprosiny
Krasnoludki i Leśne Ludki - dzieci 3-letnie z Przedszkola nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych, w ramach projektu "Dziękuję, przepraszam,
Zeszyt pięknych słów
Dzieci z Przedszkola nr 5 im. Przyjaciół Bohaterów Bajek w Łaziskach Górnych, z grup: Smerfy i Kubusie wzięły udział w zajęciach na temat magicznych słów,