Beata Chmielnicka dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
„Inny nie znaczy gorszy”
Jednym z głównych celów Gminnego Przedszkola Publicznego z Oddziałami Integracyjnymi w Radkowie na rok szkolny 2017/2018 jest nauka dzieci akceptacji i tolerancji do innych
Beata Chmielnicka dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
Oddział w Ścinawce Średniej
Gminne Przedszkole Publiczne z Oddziałami w Radkowie – Oddział w Ścinawce Średniej przystąpiło do realizacji programu patriotycznego „Polska – Moja ojczyzna. W krainie
Beata Chmielnicka dodał(a) album ponad 8 lat temu
II Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków
Dnia 17.05.2016 r. dzieci z Gminnego Przedszkola Publicznego z Oddziałami Integracyjnymi w Radkowie oddział w Ścinawce Średniej wzięły udział w II Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków
Bezpieczny przedszkolak
Zagadnienia bezpieczeństwa są realizowane w Przedszkolu w Ścinawce Średniej bardzo często. Wszystkie nasze przedszkolaki poznają zasady zachowania się w domu, przedszkolu, na ulicy.
Słodkie babeczki
Dnia 3 czerwca 2015 3-letnie Leśne Skrzaty z Gminnego Przedszkola Publicznego oddział Ścinawka Średnia są radosne, ciekawe świata, twórcze i jak wszystkie dzieci uwielbiają słodycze.
Kto potrafi tak jak my
Dzieci z Gminnego Przedszkola Publicznego oddział w Ścinawce Średniej z grupy Misie i Krasnoludki bardzo chętnie uczestniczą w zabawach ruchowych. Doskonale przygotowany scenariusz
Beata Chmielnicka dodał(a) album ponad 9 lat temu
Ciekawe przedszkolaki odkrywają - Co kryje ziemia ?
Od 20 do 24 kwietnia grupy Skrzaty leśne, Krasnoludki, Misie z Gminnego Przedszkola Publicznego W Ścinawce Średniej w ramach obchodów Zielonego Tygodnia poznawały tajemnice Ziemi.
Jestem małym Polakiem
W dniu 4 maja 2015 r. grupa dzieci 5-letnich Misie z Gminnego Przedszkola Publicznego w Ścinawce Średniej wzięla udział w projekcjie organoizowanym przez miesięcznik "Bliżej Przedszkola"

Beata Chmielnicka
ostatnie logowanie ponad 3 lat temu