Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 3647.71 kb
Id: 7314

Spiesz się powoli [PBP - dzieci starsze - numer 1]

Zespół redakcyjny PBP   Czerwiec 2018

Cele ogólne: rozwijanie umiejętności uważnego słuchania utworu literackiego; stwarzanie okazji do rozwoju umiejętności społecznych; kształtowanie słuchu muzycznego i poczucia rytmu. więcej
Pobierz Pomoce dydaktyczne 4 Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (7.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

bezpieczeństwoBEZPIECZNI NA DRODZEedukacja czytelniczaedukacja polonistycznaintegracjakomunikacja interpersonalnamuzykapercepcja słuchowapięciolatekrozwój społecznyscenariusz zajęćsześciolatek

Więcej z działu

Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA

Więcej z tego numeru

Czerwiec 2018

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na wrzesień.

Materiał stanowi część Przewodnika Bliżej Przedszkola. Pobierając go zapoznaj się także z artykułem „Czym jest Przewodnik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA i dlaczego powstał?”, w którym znajdziesz wiele istotnych wskazówek dotyczących korzystania z niego.

Cele ogólne: rozwijanie umiejętności uważnego słuchania utworu literackiego; stwarzanie okazji do rozwoju umiejętności społecznych; kształtowanie słuchu muzycznego i poczucia rytmu.

Pomoce

Pliki umieszczone są do osobnego pobrania

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz