Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 903.29 kb
Id: 9609

Smakołyki na języki. Usprawnianie narządów mowy przy użyciu artykułów spożywczych

Katarzyna Socha   Styczeń 2021

"(...) Ćwiczenia logopedyczne są szczególnie trudne dla dzieci z deficytem uwagi i łatwo dekoncentrujących się, ale także dla nadmiernie ruchliwych czy mających problem z naśladowaniem działań logopedy. Niektóre dzieci niezwykle trudno skłonić do współdziałania. Wykonują ćwiczenia niechętnie, niedba... więcej
Pobierz Otwórz w kiosku
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (6.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

mowalogopediazabawy logopedyczne

Więcej z działu

Rozwój mowy

Więcej z tego numeru

Styczeń 2021

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

"(...) Ćwiczenia logopedyczne są szczególnie trudne dla dzieci z deficytem uwagi i łatwo dekoncentrujących się, ale także dla nadmiernie ruchliwych czy mających problem z naśladowaniem działań logopedy. Niektóre dzieci niezwykle trudno skłonić do współdziałania. Wykonują ćwiczenia niechętnie, niedbale czy w ogóle odmawiają współpracy. W swojej praktyce spotkałam wiele dzieci, które prezentowały bardzo niską motywację do pracy. Dużo zależy jednak od logopedy – od tego, jaki materiał przygotuje dla dziecka, w jaki sposób zorganizuje zajęcia, czy wykorzysta skuteczne narzędzia motywacyjne. Czasem wymaga to wzniesienia się na wyżyny kreatywności. (...)"
Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz