Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Skok w nowy rok [przedszkolne inspiracje - dzieci starsze]

Agata Giełczyńska - Jonik   Grudzień 2022

Cele ogólne: uświadamianie upływu czasu i cykliczności pór roku, miesięcy oraz dni tygodnia; poszerzanie wiedzy dotyczącej sposobów mierzenia czasu; kształtowanie umiejętności posługiwania się zegarem; bogacenie słownika; ćwiczenie kompetencji matematycznych; doskonalenie koordynacji wzrokowo-ruc... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (15.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.
Pomoce dydaktyczne 6
Pobierz pomoce dydaktyczne wykorzystane w tym scenariuszu. Pliki umieszczone są do osobnego pobrania
Otwórz w kiosku
Uzyskaj dostęp do tego pliku oraz do ponad 2000 innych scenariuszy i artykułów dostępnych w naszym kiosku.

Więcej z działu

Przedszkolne inspiracje

Więcej z tego numeru

Grudzień 2022

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Propozycje aktywności pomocne w trakcie planowania pracy wychowawczo-dydaktycznej dla dzieci starszych na styczeń.

Cele ogólne: uświadamianie upływu czasu i cykliczności pór roku, miesięcy oraz dni tygodnia; poszerzanie wiedzy dotyczącej sposobów mierzenia czasu; kształtowanie umiejętności posługiwania się zegarem; bogacenie słownika; ćwiczenie kompetencji matematycznych; doskonalenie koordynacji wzrokowo-ruchowej; rozwijanie wrażliwości muzycznej; wdrażanie do używania określeń dotyczących stosunków przestrzennych; stwarzanie okazji do rozwijania zainteresowań czytelniczych; budowanie odporności emocjonalnej w trakcie zabaw i gier na rywalizację; zachęcanie do wspólnego działania w grupie

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka