Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.
Typ: pdf
Wielkość: 757 kb
Stron: 2
Id: 1514

Siłownia dla paluszków

Judy Holder   Listopad 2011

W jaki sposób dorośli poprawiają swoją kondycję? Jest wiele ćwiczeń, które mogą wykonywać samodzielnie i bez żadnych przyrządów. Mogą też wybrać inną drogę – wstąpić do klubu fitness i korzystać w nim ze wszystkich dostępnych urządzeń i udogodnień. Dzieci uczą się najlepi... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIEJ PRZEDSZKOLA.

Zobacz również

zabawkazabawy paluszkowerozwój manualnynauka pisania

Więcej z działu

Gotowość do nauki czytania i pisania

Więcej z tego numeru

Listopad 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

Znajdź dla siebie

W jaki sposób dorośli poprawiają swoją kondycję? Jest wiele ćwiczeń, które mogą wykonywać samodzielnie i bez żadnych przyrządów. Mogą też wybrać inną drogę – wstąpić do klubu fitness i korzystać w nim ze wszystkich dostępnych urządzeń i udogodnień.
Dzieci uczą się najlepiej poprzez zabawę. Kiedy są zaabsorbowane badaniem przedmiotów i zabawek oraz manipulowaniem nimi, wówczas bezwiednie absorbują informacje o świecie i jego funkcjonowaniu. Rozwijają także umiejętności motoryczne i koordynację wzrokowo-ruchową.


W artykule przeczytamy o znaczeniu zabawek manipulacyjnych oraz zapoznamy się z ich polecanymi przez Autorki rodzajami.


Artykuł powstał na podstawie książki Gimnastyka paluszkowa Galiny Dolyi i Judy Holder – więcej informacji na www.finger-gym.com lub pod adresem mailowym educola@onet.pl.

Jeśli jesteśmy bliscy Twojemu sercu, sprawdź, jak możesz nam pomóc zobacz