Akademia Edukacji posiada AKREDYTACJĘ Małopolskiego Kuratora Oświaty

Zobacz nas


  • Strony www dla przedszkoli Nasze strony to gotowe rozwiązanie. Dostajesz od nas wszystko co potrzebujesz do prowadzenia strony www przedszkola.

Siłownia dla paluszków

Galina Dolya-Higgins, Judy Holder   Listopad 2011

W jaki sposób dorośli poprawiają swoją kondycję? Jest wiele ćwiczeń, które mogą wykonywać samodzielnie i bez żadnych przyrządów. Mogą też wybrać inną drogę – wstąpić do klubu fitness i korzystać w nim ze wszystkich dostępnych urządzeń i udogodnień. Dzieci uczą się najlepi... więcej
Pobierz
Ten plik można pobrać za pomocą przelewu (2.99 PLN brutto) lub za pomocą pobrań dołączanych do miesięcznika BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Więcej z tego numeru

Listopad 2011

Teraz popularne

zobacz więcej

Ostatnio pobierane

W jaki sposób dorośli poprawiają swoją kondycję? Jest wiele ćwiczeń, które mogą wykonywać samodzielnie i bez żadnych przyrządów. Mogą też wybrać inną drogę – wstąpić do klubu fitness i korzystać w nim ze wszystkich dostępnych urządzeń i udogodnień.
Dzieci uczą się najlepiej poprzez zabawę. Kiedy są zaabsorbowane badaniem przedmiotów i zabawek oraz manipulowaniem nimi, wówczas bezwiednie absorbują informacje o świecie i jego funkcjonowaniu. Rozwijają także umiejętności motoryczne i koordynację wzrokowo-ruchową.


W artykule przeczytamy o znaczeniu zabawek manipulacyjnych oraz zapoznamy się z ich polecanymi przez Autorki rodzajami.


Artykuł powstał na podstawie książki Gimnastyka paluszkowa Galiny Dolyi i Judy Holder – więcej informacji na www.finger-gym.com lub pod adresem mailowym educola@onet.pl.

Bądź jeszcze BLIŻEJ

Zapisując się na nasz newsletter otrzymasz na swoją skrzynkę mailową pomysły i inspiracje na zajęcia z przedszkolakami oraz informacje o nowych publikacjach, szkoleniach, a także… wyjątkowych promocjach!
Zapisz się!
Kupuj, zbieraj punkty, wymieniaj na nagrody! Sprawdź program Skarbonka